Kossmann O marce

KOSSMANN FASHION

Moda biznesowa dla aktywnych kobiet

Marka Kossmann jest pierwszą w Polsce, która posiada ofertę ubrań biznesowych skierowanych do aktywnych, przedsiębiorczych kobiet. Na krajowym rynku nie ma firmy, która skupiłaby swoją ofertę tylko na tym segmencie odbiorczyń. W związku ze zmianą mentalną i zwiększeniem zaangażowania kobiet na stanowiskach zarządczych i w gronie TOP managerów, powstała potrzeba na odzież elegancką, wygodną i kobiecą. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku powstała marka Kossmann, oferująca odzież dla kobiet biznesu, w stylistyce klasycznej, pozycjonowanej jako „biznesowa elegancja”.

 

Autorką i właścicielką marki jest Iwona Kossmann, która stworzyła ją na bazie własnych, 20-letnich doświadczeń wyniesionych z biznesu.

Stworzenie marki ubrań dedykowanej kobietom biznesu było moim marzeniem od wielu lat. Marka Kossmann to przede wszystkim efekt moich 20-letnich doświadczeń zawodowych. Stworzyłam ją z myślą o aktywnych zawodowo kobietach, poszukujących modnych, nowoczesnych ubrań stworzonych w zgodzie z etykietą biznesu (...)”

signature Iwona Kossmann
Iwona Kossmann

Newsletter

Zapisz się do newsletter'a i otrzymuj jako pierwsza informacje o kolekcji Kossmann Business Fashion for Women.