Marka

„Stworzenie marki ubrań dedykowanej kobietom biznesu było moim marzeniem od wielu lat. Marka Kossmann to przede wszystkim efekt moich 20-letnich doświadczeń zawodowych. Stworzyłam ją z myślą o aktywnych zawodowo kobietach, poszukujących modnych, nowoczesnych ubrań stworzonych w zgodzie z etykietą biznesu. Chcę zaoferować dostępny luksus, gotowe rozwiązania, zadbać o komfort i wygląd klientek od stóp do głów. Stawiam przede wszystkim na najwyższej jakości materiały i świetne wykończenie. Istotnym elementem oferty jest atrakcyjna cena. Najwyższej klasie ubrań towarzyszy wysoka jakość obsługi”.

Iwona Kossmann

Marka Kossmann jest pierwszą w Polsce, która posiada ofertę ubrań biznesowych skierowanych do aktywnych, przedsiębiorczych kobiet. Na krajowym rynku nie ma firmy, która skupiłaby swoją ofertę tylko na tym segmencie odbiorczyń. W związku ze zmianą mentalną i zwiększeniem zaangażowania kobiet na stanowiskach zarządczych i w gronie TOP managerów, powstała potrzeba na odzież elegancką, wygodną i kobiecą. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku powstała marka Kossmann, oferująca odzież dla kobiet biznesu, w stylistyce klasycznej, pozycjonowanej jako „biznesowa elegancja”.

Autorką i właścicielką marki jest Iwona Kossmann, która stworzyła ją na bazie własnych, 20-letnich doświadczeń wyniesionych z biznesu.